• Facebook Group: 197239440321588
+420777937244 Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript www.whiskoteka.cz

Whisky bar

Kromě řízených degustací jsme pro vás připravili whisky bar. Může být prakticky kdekoliv, kde si budete chtít v klidu sednout a vychutnat některou z desítek druhů skotské single malt whisky.

Whisky bar se hodí pro pár přátel, ale také jako firemní akce pro několik set lidí. Během baru vám rádi poradíme, jakou whisky můžete ochutnat.

Už jste ochutnali během jednoho večera třeba osm různých Glenmorangie? Vyzkoušeli jste někdy whisky z kolekce Classic Six reprezentující jednotlivé oblasti Skotska? Přijďte, chcete-li ochutnat všech šest najednou během jednoho večera: Dalwhinnie, Lagavulin, Oban, Glenkinchie, Talisker a Cragganmore čekají na vás v našem whisky baru. A kdyby vám to bylo málo, najdete zde třeba velmi limitovanou Ardbeg Alligator, kde vynikající kouřová chuť vyniká díky specifickému způsobu vypalování sudů, či Octomore, nejkouřovější whisky vůbec..

Chcete-li využít náš whisky bar, kontaktujte nás na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .