• Facebook Group: 197239440321588
+420777937244 Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript www.whiskoteka.cz

Ochutnávka šampaňského

Nově pořádáme ochutnávky šumivých vín z oblasti Champagne. V průběhu řízené degustace můžete ochutnat šest druhů pečlivě vybraných šampaňských. Ochutnávka je provázena výkladem, kde se dozvíte mnoho informací nejen o jednotlivých sklepích, ve kterých jsou tato šampaňská vína vyráběna, ale i o regionu Champagne a o způsobu výroby těchto jedinečných šumivých vín. Naše společnost nabízí ochutnávky vín z malých a středních rodinných sklepů, kde se dovednost pěstování  a výroby vína předává z generace na generaci, ale i od velkých, světově proslulých výrobců, kteří dodávají špičková vína do celého světa již po více než 200 let.

Přijďte na neformální a příjemnou ochutnávku. Vstupte do úžasného světa šampaňských vín, vín, která přinášejí požitek a potěšení, vín, která symbolizují radost, úspěch a vítězství.

Zúčastnit se můžete libovolné vyhlašované akce registrací na hlavní stránce webu www.whiskoteka.cz. Informace můžete získat i na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pro skupiny připravíme samostatně uzavřenou akci na míru.

Akce probíhají v našich prostorách v centru Prahy, ale přivítáme také, chcete-li se sejít na vašem oblíbeném místě. Součástí akce může být občerstvení, kompletní menu či večeře.

Více o degustaci šampaňského se dozvíte zde: ŠAMPAŇSKÉ