• Facebook Group: 197239440321588
+420777937244 Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript www.whiskoteka.cz

Ochutnávka francouzských koňaků

Degustace koňaků patří mezi oblíbené typy degustací, zvláště jedná-li se o velmi kvalitní několik desítek let staré koňaky tradičního i poněkud neobvyklého typu. V průběhu řízené degustace můžete ochutnat kromě pečlivě vybraných koňaků i tradiční apeiritv z této oblasti - pineau. Ochutnávka je provázena výkladem, kde se dozvíte mnoho informací nejen o jednotlivých palírnách, ale i o regionu Grande Champagne a o způsobu výroby těchto jedinečných nápojů. Naše společnost nabízí ochutnávky vín z malých a středních rodinných firem, kde se dovednost pěstování vína a pálení koňaků předává dlouhá léta z generace na generaci, ale i od velkých, světově proslulých výrobců, kteří dodávají špičkové produkty do celého světa.

Přijďte na neformální a příjemnou ochutnávku koňaků a objevte dobu před několika desítkami let. Výrobci koňaků často říkají, že pijí koňak, který vyráběli (ale kvůli době zrání 80 až 100 let nemohli ochutnat) jejich dědové, zatímco jejich povinností je nyní připravit koňak pro další generace.

Zúčastnit se můžete libovolné vyhlašované akce registrací na hlavní stránce webu www.whiskoteka.cz. Informace můžete získat i na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pro skupiny připravíme samostatně uzavřenou akci na míru.

Akce probíhají v našich prostorách v centru Prahy, ale přivítáme také, chcete-li se sejít na vašem oblíbeném místě. Součástí akce může být občerstvení, kompletní menu či večeře.

Více o ochutnávce koňaků se dozvíte zde: KOŇAK