• Facebook Group: 197239440321588
+420777937244 Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript www.whiskoteka.cz

Poptávka

Degustace a prodej whisky, koňaků, šampaňského a francouzských vín

Prodej šampaňského, koňaků, whisky a vín. V našem ESHOPU jsme pro vás připravili skvělé pití za neméně skvělé ceny, navíc s dodávkou po Praze a okolí až do domu.

Jako přímí dovozci nabízíme kvalitní alkohol za velmi rozumné ceny. Například láhev šampaňského u nás pořídíte pod 700 korun. Nebo 60% nefiltrovaný koňak z oblasti Grande Champagne za 1768 korun. Napište nebo zavolejte, rádi Vám poradíme s výběrem.  


SampleDegustace jsou již dlouhodobě skutečným hitem. My vám je nabízíme ve formě dárkových poukázek, abyste mohli degustaci skvělých luxusních nápojů věnovat jako hezký zážitek. Poukázky můžete využít během celého roku 2019, termíny degustací pravidelně aktualizujeme na našem webu. Zavolejte nebo napište si o dárkové poukázky na degustaci whisky, koňaku, šampaňského nebo francouzských vín z oblasti Rhony a Alsaska (nabídku a návod, jak na to, najdete ZDE) a my Vám je zašleme obratem mailem.

 

Degustace. Pravidelně pořádáme degustace whisky, šampaňského, koňaků a francouzských vín. Ochutnáte kvalitní produkty a dozvíte se řadu zajímavostí o jejich výrobě a o regionu, kde vznikají. Termíny degustací najdete na této stránce vlevo, kde si můžete přímo rezervovat místa. Termíny se rychle plní, tak neváhejte s rezervací míst. S výběrem Vám rádi poradíme, stačí napsat email nebo zavolat.

Pořádáte-li oslavu či sraz, připravíme Vám soukromou degustaci přesně podle Vašeho přání. Zajistíme prostory i občerstvení nebo dorazíme k Vám.

 

Firemní večírky. Pomůžeme vám s řešením problému, jak uspořádat firemní večírek tak, aby s daným rozpočtem obsahoval neotřelou zábavu. Připravíme pro vás degustaci whisky, šampaňských, koňaků či vín formou baru nebo řízené prezentace ve skvělém prostředí soukromých salónků či vinných sklípků v centru Prahy. Staneme se součástí vaší firemní akce nebo ji zajistíme jako celek na míru.
Rádi vám poradíme s výběrem dárků - láhví kvalitního vína, koňaku či šampaňského za skvělé ceny, na přání zajistíme personifikované etikety a dárkové balení.