• Facebook Group: 197239440321588
+420777937244 Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript www.whiskoteka.cz

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky na degustace whisky, šampaňského a koňaků jsou skvělou možností, jak potěšit své přátele, příbuzné a známé netradiční formou. Využijeme-li mailovou formu, obdržíte je prakticky okamžitě.

Sample

Jak na to?

1. Vyberte si typ degustace. Podrobný popis včetně cen získáte pod odkazem Co nabízíme - Ochutnávka whisky, Co nabízíme - Ochutnávka šampaňského a Co nabízíme - ochutnávka koňaků.

2. Napište nám mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , uveďte vybraný typ degustace a počet poukázek.

3. V mailu si dále zvolte způsob dopravy a úhrady. Nejefektivnějším způsobem je zaslání poukázek mailem a úhrada bankovním převodem. Poukázky Vám můžeme poslat též v papírové formě dopisem - úhradu můžete v tomto případě provést bankovním převodem (zdarma) nebo Vám je zašleme na dobírku (50.- Kč).

4. Po obdržení poukázek a úhradě si již můžete rezervovat místo na konkrétní termín. Rezervaci míst vyžadujeme vzhledem k tomu, že počet míst je limitován. Rezervaci provedete velmi jednoduše tak, že v levé části hlavní stránky webu najdete typ degustace, na který máte poukázky, vyberete si termín a kliknete na tlačítko Přihlásit se. Uvedete jméno, email, počet osob a do poznámky čísla poukázek. Na uvedený email dostanete potvrzení o rezervaci.

5. Posledním a jistě nejmilejším krokem je, že si přijdete užít dobré pití a zajímavý výklad.