• Facebook Group: 197239440321588
+420777937244 Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript www.whiskoteka.cz

Ochutnávka whisky

Naše společnost organizuje a pořádá akce, kde prezentuje skotskou single malt whisky. Degustace zpravidla sestává z osmi druhů whisky, které jsou složené podle typu ochutnávky. Základní úroveň Basic ukazuje šíři chutí whisky a nabízíme ji ve variantě Cesta po skotských regionech a Classic Malt). Další úrovně Silver I ("Co dokáže dřevo"), Silver II ("Co dokáže kouř"), Silver III ("Bruichladdich"), Silver IV ("Glenmorangie"), Silver V ("Legenda jménem Ardbeg"), Gold a Platinum jsou pak zaměřené tématicky, například na whisky dozrávající v netradičních sudech či whisky kouřové, rašelinné. Dostaneme se do jednotlivých oblastí Skotska, kde se tato whisky vyrábí. Nedílnou součástí akce je pak prezentace s popisem jednotlivých whisky a skotských palíren.

Snažíme se, aby akce probíhaly v neformálním duchu. Preferujeme přátelské diskuze o chutích a vůních jednotlivých degustovaných vzorků, porovnávání vlastních prožitků a názorů.

Zúčastnit se můžete libovolné vyhlašované akce přihlášením na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo pro skupiny uspořádáme samostatně uzavřenou akci.

Akce probíhají v našich prostorách v centru Prahy, ale přivítáme také, chcete-li se sejít na vašem oblíbeném místě. Součástí akce může být i občerstvení, případně kompletní menu či večeře.

 

Můžeme pro vás také uspořádat akci na míru.